Buď jedním z dvaceti-osmi kluků, kteří každoročně přijíždí na rádcovský tábor sv. Jiří s nemalým očekáváním. Spolu s ostatními a instruktory hledej cesty ke svým družinám i odpovědi na to, co tě zrovna pálí.

Kurzem se prolíná dost netradiční etapová hra z prostředí rytířů a akční program, který k takovému kurzu musí patřit. Další částí jsou přednášky – workshopy. Neradi jenom teoretizujeme, vždycky se snažíme o to, abys všechno zkusil na vlastní kůži.

To, že je kurz ekumenický znamená, že jsou připravené duchovní programy jak pro věřící, tak nevěřící. Takže najdeš to svoje.

Možná se ptáš, proč je kurz jenom pro kluky. Jedním důvodem je, že program může sedět přímo klukům. Ale hlavním důvodem je bratrství, které na kurzu vzniká. A to je něco, co se nedá popsat… Jenom zažít! Protože zapálit se plamenem skautingu neumí nikdo sám… Ale společně vždycky vzplaneme jako hranice!
Kdo zaváhá, nejede… Tak tu šanci nepropásni!