Přihlašování pro letošní rok skončilo.

Kurz se skládá z letní části a podzimního víkendu a jako vždy určen pro kluky 13-15 let (po domluvě možná i výjimka). Informace o tom co budeš potřebovat ti zašleme na e-mail. Bližší informace o přihlašování najdeš na přihlášce. Letos nabíráme 28 rádců.

Letní část

Termín: 16. – 25. srpna 2019

Místo: Uhřínov u Velkého Meziříčí

Cena za 10 táborových dní: 2200 Kč (akční cena! 🙂 )

Podzimní víkend

Termín: 4. – 6. října 2019
Místo: Orlovská myslivna-kolébka českého skautingu

Přihlášky budou přijímány do 30. dubna (pokud ještě nebude kapacita kurzu naplněna) Z jednoho oddílu přijímáme první 2 přihlášené. Ostatní budou vedeni jako náhradníci.

Přihlášky posílejte na adresu:

Jaroslav Karlík
Benátky 85
Litomyšl 57001

jarinkarlos@seznam.cz
telefon: +420 606 976 257

Platba za kurz:

Platba za kurz musí dorazit nejpozději do 15. května

Číslo účtu: 2000879472/2010

Variabilní symbol: 5 (Ano – pouze číslice 5. Platí pro všechny platby RT sv. Jiří)

Zpráva pro příjemce: Jméno a Příjmení

Podmínky absolvence kurzu

Všechny podmínky absolvence slouží k tomu, abyste z kurzu vyždímali co možná nejvíc!

1. Poctivé vedení táborového deníku(1 den = 1x A5), kontrola bude na závěrečném víkendu. Na začátku kurzu dostane každý deník. Do něho si může psát poznámky z přednášek, zajímavé programy nebo prostě to co ho na dni zaujalo. Význam deníku je pak ten, že pokud někdo po čase hledá inspiraci, chce vzpomenout na nějakou zajímavou hru nebo jenom zavzpomínat na zážitky, má kam sáhnout. Ze zkušeností vychází, že skutečně stojí zato vést  si deník poctivě.
  2. Vytvoření a odevzdání příprav z táborových demo-družinovek. Na letním běhu se po dvojicích tvoří tzv. demo-družinovky, tedy pro svůj rod rádcové připravují družinovku na dané téma téma, trvající 45 min. Jde o to, abychom vás připravili co nejlépe na praxi! Proto pomáháme s přípravami, společně hodnotíme a vymýšlíme zlepšováky vašich demo-družinovek. Nakonec se všechny přípravy  demo-družinovek dají do knížečky a poslouží všem jako velký zdroj inspirace.
  3. Prezentace oddílu.Na letním běhu každý prezentuje svůj oddíl. Ukázkové prezentace zde. Pokud je vás více ze stejného střediska, každý musí mít vlastní prezentaci.
  4. 2x rukodělka. V létě je jedno odpoledne věnováno rukodělkám. Každý musí dodělat alespoň 2 rukodělky. Z toho důvodu, aby účastníci rukodělky jen nenačali ale dokočili.
  5. Táborový oděv. Každý účastník si na tábor vyrobí středověký oděv podle skupiny, ke které bude přiřazen. Více info v dopise, který dostanete od Šakala.
  6. Příprava jedné fitky, které budou odeslány na martin.pesava@seznam.cz Fitka je krátká hra. Nejlepší fitky se pak sbírají. A stojí to pak zato.
  7. Účast na letním a závěrečném běhu tábora sv. Jiří