Online přihlašování pro letošní rok skončilo. Aktuálně už jen čekáme na papírové přihlášky (kdo pošle papírovou přihlášku dříve, ten bude přijat). Seznam závazně přihlášených najdete v záložce Ročník 2019 úplně dole.

Pro přihlášení na kurz:

  1. Vyplň a odešli tuto online přihlášku.
  2. Stáhni a vytiskni papírovou část přihlášky, vyplň ji a pošli poštou na adresu vůdce tábora (viz Ročník 2019). Udělej to co nejdříve, závazná je až papírová přihláška, ne ta internetová, takže dokud neodešleš přihlášku poštou, může Tě kdokoli předběhnout.
  3. Že přihláška došla v pořádku si zkontroluj tady na této stránce (bude to napsáno v tabulce). Až bude přihláška přijata, pošli peníze za tábor na náš účet. (viz Ročník 2019)
  4. Zkontroluj si opět na této stránce, že platba byla přijata.
  5. Tím pro Tebe přihlašování končí a čekej na informace od nás. Budeme se těšit v létě. 🙂